קנה Dragon's Dogma 2 PS5. CD key עבור Dragon's Dogma 2 PS5, השוואת המחירים הטובה ביותר

השווה מחירים וקנה את key בזול! לאחר הרכישה, קוד ה- PS5 יאפשר לך להוריד, להתקין ולשחק ב- Dragon's Dogma 2 PS5 ישירות ב- PS5

המחיר הנמוך ביותר הנוכחי עבור מפתח Dragon's Dogma 2 PS5 הוא ₪ 139.12

ברוך הבא להמשך המכונן שמצופה לו, "Dragon’s Dogma 2", בו תתחיל בהרפתקה גדולה בסדרת אקשן-RPG לשחקן יחיד, המובילה על ידי סיפור. המזל שלך יתגלה כשתסתובב סביב בעולם הפנטזיה העמוק והמרתק שמחכה לך בחוויית המשחק הזו.

פשר את העלילה בין זכרונות אבודים

הסיפור מתחיל בכלא תת-קרקעי, כאשר קולו של הדרקון חוזר מן הערפל של הזכרונות האבודים. עלה, הנבחר, והשתלט עלי, לפי דוגמת הדת של עולמך. עמוד לפני את האתגרים שמתגלים ומלא את המשימה השכחה שלך.

חברים נפלאים במסע שלך

במהלך המסע שלך, תיתקבלו לך "Pawns", יצורים על-טבעיים מתחום אחר, בהרפתקה כה ייחודית שהרגשה כאילו אתה מלווה על ידי שחקנים אחרים, גם כשאתה במסע שלך לבד. כל הרכיבים הללו מוגבלים נוספות על ידי טכנולוגיית פיזיקה, קוד שלבי נפש (AI) והאחרונים בגרפיקה, ליצירת עולם פנטזיה אמיצים במשחק "Dragon’s Dogma 2".

יצירת סגנון קרב עם מגוון מקצועות

אתה נתקל באתגר הכולל אפשרויות של שימוש בחרבות, קשתות והתפלגות קסם. המקצועות ב-"Dragon's Dogma 2" מספקים לך את היכולת להתקרב לקרב בדרך שאתה רוצה.

חברים בחוויית שחקן יחיד

תוכל להתאים אישית את ה"Pawn" הראשי שלך, המלווה לך תמיד, ולכנות עד 2 "Pawns" נוספים משחקנים אחרים דרך הרשת.

פגוש את היצורים בעולם הזה

מעבר לגבולות העיר, תיתקל במגוון יצורים ששוכנים באדמות. עליך לבחור בין להתעסק בקרבות או לחפש אלטרנטיבות; לכן תהיה ער על קבוצת השחקנים שלך, הסביבה שסביבך, והיצורים שאתה נפגש איתם.

תושבי עולם זה

נוסעים, סוחרים, חיילים ואנשים אחרים ממשיכים בחיי היומיום שלהם. משועממים במטרות ומוטיבים שלהם, הם מראים רגשות שונים. לפעמים, הם עשויים להוביל אותך למשימה באמצעות התקרבותך ובקשתם לחילופי טובה.

פותח על ידי CAPCOM Co., Ltd.

סוג: אקשן-RPG

"Dragon’s Dogma 2", היצירה המופתית של משחקי תפקידים עם הרפתקאות, פותחה על ידי CAPCOM Co., Ltd. התקפלו לעולם שבו ההחלטות שלך יצביעו על עתידו של גיבור שנבחר להרוג את הדרקון ולהשיב על הכס.

מצא את כל המוכרים הזמינים של Dragon's Dogma 2 PS5 ורכוש Dragon's Dogma 2 PS5. השווה ביניהם כאן כדי למצוא את המחירים הטובים ביותר, ולחסוך זמן וכסף!

קבל את Dragon's Dogma 2 PS5 ישירות לביתך או קבל key Code /Game Account או PSN Account והפעל אותו ב- PlayStation 5 (PS5) Network שלך.

כל המוכרים הזמינים נבדקים ומאומתים על ידי הצוות שלנו כדי להבטיח שתקבל את המשחק ששילמת עבורו.

באפשרותך לדרג ולכתוב ביקורת על הרכישה שלך באמצעות הוספת הערה בדף סקירת החנות.

תהנה מהעסקאות הטובות ביותר עבור Dragon's Dogma 2 PS5 עם Keysforgames.co.il