קנה NBA 2K24 PS5. CD key עבור NBA 2K24 PS5, השוואת המחירים הטובה ביותר

השווה מחירים וקנה את key בזול! לאחר הרכישה, קוד ה- PS5 יאפשר לך להוריד, להתקין ולשחק ב- NBA 2K24 PS5 ישירות ב- PS5

המחיר הנמוך ביותר הנוכחי עבור מפתח NBA 2K24 PS5 הוא ₪ 73.14

ברוכים הבאים לעולם המרגש של הכדורסל עם NBA 2K24. התמסרו ללב המשחק עם המון פעולה מרגשת ואפשרויות התאמה בלתי מוגבלות עבור הדמות שלך MyPLAYER במצב הקריירה שלי. בנו את הקווה המושלם שלכם ב- MyTEAM, הכולל אוסף מרשים של אגדות. תהנו משילוב של תגובה גבוהה יותר ותמונות משופרות במהלך משחק עם הקבוצות האהובות עליכם מליגת ה-NBA וה-WNBA במצב PLAY NOW.

החזר על רגעי ה-MAMBA המורשת של קובי בריאנט

הפנימות שלכם כמו ה-Mamba בשיאה בשחזור ההופעות המרשימות והמרגשות ביותר של קובי בריאנט בדרכו לסופרסטאר בינלאומי. חזרו על ההצלחות הראשוניות שלו כפנום צעיר והתקדמו במסע הנשיאותי שלו מסקורר אליטי לאחד מהשחקנים הגדולים ביותר אי פעם.

חקור את פרדס הכדורסל הרפתקאות מרתקות בשכונה

תצאו לחקור שכונה חופית ציורית המלאה בנופים פנורמיים ותחרות חזקה. השתמשו בבונה שחקנים משודרג כדי ליצור את MyPLAYER שמתאים ליכולותיכם הייחודיות, כדי שתוכלו להתקדם עם המערכת המעודכנת של תגיות. חקרו תחום סלעי, השלימו מספר משימות מפושטות ותתמודדו עם שחקנים יריבים ברקע המושלם למסע שלכם ב-MYCAREER.

מצא את כל המוכרים הזמינים של NBA 2K24 PS5 ורכוש NBA 2K24 PS5. השווה ביניהם כאן כדי למצוא את המחירים הטובים ביותר, ולחסוך זמן וכסף!

קבל את NBA 2K24 PS5 ישירות לביתך או קבל key Code /Game Account או PSN Account והפעל אותו ב- PlayStation 5 (PS5) Network שלך.

כל המוכרים הזמינים נבדקים ומאומתים על ידי הצוות שלנו כדי להבטיח שתקבל את המשחק ששילמת עבורו.

באפשרותך לדרג ולכתוב ביקורת על הרכישה שלך באמצעות הוספת הערה בדף סקירת החנות.

תהנה מהעסקאות הטובות ביותר עבור NBA 2K24 PS5 עם Keysforgames.co.il