קנה Key עבור Dragon's Dogma 2. השוואת מחירים ל- PC key עבור Dragon's Dogma 2 ב- Steam

השווה מחירים וקנה key Dragon's Dogma 2 בזול! לאחר הרכישה, ה- key של המשחק יאפשר לך להוריד, להתקין ולשחק ב- Dragon's Dogma 2 ישירות ב- Steam במחשב.

המחיר הנמוך ביותר הנוכחי עבור מפתח Dragon's Dogma 2 הוא ₪ 124.46

ברוך הבא להמשך המכונן שמצופה לו, "Dragon’s Dogma 2", בו תתחיל בהרפתקה גדולה בסדרת אקשן-RPG לשחקן יחיד, המובילה על ידי סיפור. המזל שלך יתגלה כשתסתובב סביב בעולם הפנטזיה העמוק והמרתק שמחכה לך בחוויית המשחק הזו.

פשר את העלילה בין זכרונות אבודים

הסיפור מתחיל בכלא תת-קרקעי, כאשר קולו של הדרקון חוזר מן הערפל של הזכרונות האבודים. עלה, הנבחר, והשתלט עלי, לפי דוגמת הדת של עולמך. עמוד לפני את האתגרים שמתגלים ומלא את המשימה השכחה שלך.

חברים נפלאים במסע שלך

במהלך המסע שלך, תיתקבלו לך "Pawns", יצורים על-טבעיים מתחום אחר, בהרפתקה כה ייחודית שהרגשה כאילו אתה מלווה על ידי שחקנים אחרים, גם כשאתה במסע שלך לבד. כל הרכיבים הללו מוגבלים נוספות על ידי טכנולוגיית פיזיקה, קוד שלבי נפש (AI) והאחרונים בגרפיקה, ליצירת עולם פנטזיה אמיצים במשחק "Dragon’s Dogma 2".

יצירת סגנון קרב עם מגוון מקצועות

אתה נתקל באתגר הכולל אפשרויות של שימוש בחרבות, קשתות והתפלגות קסם. המקצועות ב-"Dragon's Dogma 2" מספקים לך את היכולת להתקרב לקרב בדרך שאתה רוצה.

חברים בחוויית שחקן יחיד

תוכל להתאים אישית את ה"Pawn" הראשי שלך, המלווה לך תמיד, ולכנות עד 2 "Pawns" נוספים משחקנים אחרים דרך הרשת.

פגוש את היצורים בעולם הזה

מעבר לגבולות העיר, תיתקל במגוון יצורים ששוכנים באדמות. עליך לבחור בין להתעסק בקרבות או לחפש אלטרנטיבות; לכן תהיה ער על קבוצת השחקנים שלך, הסביבה שסביבך, והיצורים שאתה נפגש איתם.

תושבי עולם זה

נוסעים, סוחרים, חיילים ואנשים אחרים ממשיכים בחיי היומיום שלהם. משועממים במטרות ומוטיבים שלהם, הם מראים רגשות שונים. לפעמים, הם עשויים להוביל אותך למשימה באמצעות התקרבותך ובקשתם לחילופי טובה.

פותח על ידי CAPCOM Co., Ltd.

סוג: אקשן-RPG

"Dragon’s Dogma 2", היצירה המופתית של משחקי תפקידים עם הרפתקאות, פותחה על ידי CAPCOM Co., Ltd. התקפלו לעולם שבו ההחלטות שלך יצביעו על עתידו של גיבור שנבחר להרוג את הדרקון ולהשיב על הכס.