קנה Key עבור EA Sports FC 24. השוואת מחירים ל- PC key עבור EA Sports FC 24 ב- Steam

השווה מחירים וקנה key EA Sports FC 24 בזול! לאחר הרכישה, ה- key של המשחק יאפשר לך להוריד, להתקין ולשחק ב- EA Sports FC 24 ישירות ב- Steam במחשב.

המחיר הנמוך ביותר הנוכחי עבור מפתח EA Sports FC 24 הוא ₪ 43.2

איי-איי ספורטס פי.סי. 24, שפותחה על ידי חברת Electronic Arts (EA), היא משחק סימולציה מרגשת של כדורגל המבטיח לספק חוויית משחק בלתי רגילה לשחקנים הכיותריים ולעוקבי הכדורגל כאחד. כאשר היא הפצה ה-24 בסדרת EA ספורטס המוכרת, המשחק משלב גרפיקה מתקדמת, תפיסה ריאליסטית של המשחק ורשימה עשירה של קבוצות ושחקנים כדי לטבוע את השחקנים בעולם המרתק של הכדורגל המקצועי.

חווית המשחק המעוררת עניין

עבור למגרש הווירטואלי וחווה את הפעולה הממרגשת של איי-איי ספורטס פי.סי. 24. עם הפיזיקה המדויקת של הכדור, התנועות הנוזליות של השחקנים והמערכת המובנת של הבינה המלאכותית, המשחק מספק חוויית כדורגל מאותנת המופקת למשחק בזמן אמיתי. קח שליטה על הקבוצות האהובות עליך, השתמש בכמהן והוכח יכולת על כדי להוביל את הקבוצה שלך לניצחון.

רשימה עשירה של קבוצות ושחקנים

איי-איי ספורטס פי.סי. 24 גאה ברשימה עשירה של קבוצות ושחקנים ברשיון מהליגות המובילות ברחבי העולם. מליגת העל האנגלית ועד ללה ליגה בספרד, מסדרת הא ועד לבונדסליגה בגרמניה ומעבר לכך, המשחק מאפשר לך להתמודד עם או נגד הקבוצות הטובות ביותר והספורטאים הבלתי נשכחים בעולם. עם דמויות השחקנים שמצויינות בקפיצי חיוניות והסטטיסטיקה המדויקת, תרגיש כאילו אתה צופה במשחק חי בלבד.

מצבי משחק מגוונים

בין שתעדיף את אתגרי המשחק בודד או את התחרות עם חברים ברשת, איי-איי ספורטס פי.סי. 24 מציעה מגוון רחב של מצבי משחק כדי לענות על כל העדפות השחקנים. תיהנה מהמסע המרגש של כוכב כדורגל עולה במצב הקריירה המרגש, או בדוק את היכולות שלך נגד שחקנים אחרים ברחבי העולם במצב הרב-שחקן המתחרה.