קנה Key עבור EA Sports UFC 5. השוואת מחירים ל- PC key עבור EA Sports UFC 5 ב- Steam

השווה מחירים וקנה key EA Sports UFC 5 בזול! לאחר הרכישה, ה- key של המשחק יאפשר לך להוריד, להתקין ולשחק ב- EA Sports UFC 5 ישירות ב- Steam במחשב.

המחיר הנמוך ביותר הנוכחי עבור מפתח EA Sports UFC 5 הוא ₪ 187.63

EA Sports Inc. ו-UFC®, הארגון המוביל לאמנויות לחימה משולבות בעולם, שמחים להציג את הגרסה האחרונה של הסדרה המפורסמת, EA SPORTS™ UFC® 5. עם השקתה ההיסטורית על מנוע ה- Frostbite™, הגרסה הזו מציעה דמויות שחקנים בפרטים מטופחים וביצוע בלילה של 60 תמונות לשנייה.

נזקים בפרטיות ומדויקות מרהיבים

UFC 5 מחדשת את התיאור של נזקים בפרטיות עם פרטיות ודיוק הולם לספורט. יותר מ-64,000 תרכובות אפשריות של נזקי פנים, פיזיקה נוזלית חדשה, ומערכות חלקיקים של דם וזיעה משנות את המראה של הלוחם במהלך הקרב. תכונת הנזק האותנטי של מערכת ההשפעה האמיתית מדמה נזק לעין שמוביל להפסד בדיוק בהכות ובביצועי חסינת הגנה, ופציעה בשוק הרגליים שמעכבת ניידות.

עומק אסטרטגי ומציאות ב- MMA

ב-UFC 5, השחקנים נכנסים ל-Octagon® המפורסם, עם עומק אסטרטגי נוסף וחוויה אותנטית בקרבות אמנויות לחימה משולבות (MMA). המשחק קובע סטנדרט חדש למשחקי ספורט קרב, ומציע חוויה מציאותית ומרגשת שמתעלה על כל הגרסאות הקודמות.

יכולות מתקדמות ומציאות

Tracey Bleczinski, סגן נשיא בכיר של מוצרי הצרכן הגלובליים ב-UFC, משבחת את התכונות המתקדמות של UFC 5, ומדגישה את המחויבות של EA לשדרג כל פרט של המשחק. המטרה היא ליצור משחק כיף ומהנה המציע ריאליזם גדול יותר וחוויה עמוקה יותר ומעוררת עניין של UFC. EA SPORTS פעם נוספת קובעת את הסטנדרט למשחקי ספורט קרב ומספקת הכרעה חזקה עם UFC 5, הגרסה הטובה ביותר עד כה.

אפשרויות מתקדמות במשחק

Nate McDonald, המפיק הראשי של UFC 5, מדגיש את האפשרויות המתקדמות הנזרקות על ידי Frostbite ומערכת ההשפעה האמיתית. בשילובן עם ההשקה החדשה של Cinematic K.O. Replay, Seamless Submissions, וחווית Fight Week המשוגעת, UFC 5 היא כמו המציאות.

עמוס בתכונות

UFC 5 מציעה כמה תכונות, כולל Cinematic K.O. Replay, המציג סיום לקרב עם תמונות חזותיות מולחמות והתרסה משודרגת. מוצג בקצב סופר איטי עם זוויות סינמטיות ותאורה, ההשפעה מדגישה את הרגעים האמיתיים של ה-UFC. זו רק אחת מהוספות המרגשות למגוון תכונות ההצגה של UFC 5.

הגשה ללא פסק

השקת המכונה של ההגשה ללא פסק מאתגרת את מערכת ה-Grappling עם מעברים מהירים יותר וללא משחקים מיני למקסום של נפילת המשחק. Grapple Assist עוזר למתחילים, תוך שהווטרנים יודעים לחקור את עומק המערכת. ההגשה הללא פסק מבטיחה חוויית קרקע חלקה יותר ומציאותית יותר למערבי ה-Grappling.

שבוע הקרב

UFC 5 יציג שירות חי מעודכן הקשור בצורה קרובה לזרמים המתמשכים של סיפורי הספורט, עם יכולת הצגה של שבוע הקרב ובחירות הקרב המקושרות לאירועי UFC אמיתיים.

מצב הקריירה המקוון

מצב הקריירה המקוון כולל matchmaking בהתאם למיומנות, התקדמות בחלוקה ומרדף על תארים בארבעה תתי קטגוריות. השחקנים יכולים להתחרות עם לוחם שנוצר בכל תת-קטגוריה, מאפשרים להם להציג שונות יותר של התאמות אישיות ופריטי יוקרה.