קנה Key עבור EA Sports WRC 2023. השוואת מחירים ל- PC key עבור EA Sports WRC 2023 ב- Steam

השווה מחירים וקנה key EA Sports WRC 2023 בזול! לאחר הרכישה, ה- key של המשחק יאפשר לך להוריד, להתקין ולשחק ב- EA Sports WRC 2023 ישירות ב- Steam במחשב.

המחיר הנמוך ביותר הנוכחי עבור מפתח EA Sports WRC 2023 הוא ₪ 75.17

הכנס לעולם הראלי המרתק עם EA SPORTS WRC 2023, ההוספה האחרונה לסדרת המשחקים המצליחה של WRC. במשחק זה, השחקנים יכולים לצאת למסע מרתק במציאות המקצועית, כאשר עליהם להוביל את קבוצתם לניצחון מול הנהגים, המכוניות והקבוצות הטובות ביותר בעולם.

בחירת נקודת ההתחלה

הרגע הראשון במסע שלך ב-EA SPORTS WRC 2023 הוא בחירה משמעותית: היכן להתחיל את העונה הראשונה שלך בתחרות WRC? תוכל לבחור להתחיל בקטגוריית Junior WRC, שבה המכוניות של קטגוריית Rally3 מהוות כניסה נהדרת לשחקנים חדשים. כמובן, תוכל גם להתחיל בקטגוריית WRC 2, או אפילו לקפוץ ישירות לעומק עם מכוניות Rally1 בקטגוריה העליונה של התחרות.

יצירת צוות הראלי האישי שלך

לאחר בחירת הקטגוריה הראשונית, תתחיל את תהליך יצירת צוות הראלי האישי שלך. התהליך מתחיל עם יצירת המותג של הצוות שלך, כולל השם והצבעים, לפני פגישה עם המהנדס הראשי והתומך. במהלך המסע, הצוותים יעבודו לצידו של התומך המספק תמיכה כלכלית וקביעת מטרות ויעדים להשגה במהלך כל עונה. נהיגה יכולה לגרום לתקציבים גדולים יותר לרליים העתידיים וגם ליכולת לשכור שותף צוות, לגייס מהנדסים נוספים, לרכוש מכוניות חדשות ועוד.

לוח השנה

הלוח מעקב אחר כל הרליים הקרובים, האירועים המיוחדים, השלבים החשובים ועוד הרבה. לא רק שהשחקנים יוכלו לנהוג במגוון רחב של מכוניות מעולם הראלי, אלא גם לבנות ולהתאים אישית את המכונית שלהם, וליצור באמת את הסימן שלהם בהיסטוריה של הראלי.

עיצוב מכונית הראלי האישית שלך

כחלק מציון זכרון לפרויקט השאף של קולין מקריי באמצע שנות ה-2000, השחקנים לא רק יכולים לנהוג ב- McRae R4 ב-EA SPORTS WRC (רשימת המכוניות המלאה כאן), אלא גם ללכת בעקבותיו של קולין על-ידי עיצוב ופיתוח מכונית הראלי העכשווית שלהם מאפס.

לחיית רגעים קסומים

ניתן לחיות מחדש את הרגעים הקסומים של התחרות באליפות העולם של FIA World Rally Championship דרך מצב "רגעים", תוך למידה נוספת על ההיסטוריה של הספורט ומעקב אחר העידכון הנוכחי של WRC.

התמודדות במרוץ הזמן

התמודדות הזמן היא עוד אחת ממצבי המשחק הפופולריים ביותר בDiRT Rally 2.0 המגיעה גם ל-EA SPORTS WRC. זהו תחרות במציאותה: נהג, שלב ושעון, הכל על מנת לקבל את הרצף המושלם. הגדרת הזמנים הטובים ביותר, הורדת הרוחות של שחקן אחר בלוח המובילים והתחלת טיפוס הדרגה העולמית.

מצב צילום

מצב הצילום מאפשר לצלמים הווירטואלים לצלם תמונות מהממות מעולם הראלי. למעשה, למעבר עם אפשרויות המצלמה הסטנדרטיות כגון חשיפה, מהירות השוט, בהירות, ניגוד ועוד, יש סוויטת סינון ומסגרות ליצירת תמונות שמרגשות את העולם.

עורכת תצוגה

למרות ששיתוף תמונות מצב הצילום כיף, השחקנים היצירתיים ביותר יכולים להפוך את הצילומים הללו לשלהם על-ידי עיצוב הרכבים עם עורכת התצוגה. רוב הרכבים במשחק יכולים לקבל צבע חדש בעזרת עורכת התצוגה המובנית, כולל כל הרכבים שנוצרו עם ה-Builder. הבחירה מתוך סוויטת דפוסים בסיסיים, התאמה אישית של הצבע והגימור, והוספת מדבקות וצורות כדי ליצור מכוניות ראלי ייחודיות שמתבלטות מהשאר.

דמויות הנהג והמדריך

בסופו של דבר, דמויות הנהגים יכולות גם לקחת מראה בעיצוב מותאם אישית. בחר מתוך מגוון רחב של דמויות תווים, ותכניס אותן בתלבושת כפפות, קסדות, מגפיים וחליפות רכיבה. המדריכים יתאימו את המראה הנבחר, ואביזרים חדשים יכולים להיפתח דרך מעבר לדרך פעילה באמצעות קבלת נקודות חוויה במשך המשחק.