קנה Key עבור F1 23. השוואת מחירים ל- PC key עבור F1 23 ב- Steam

השווה מחירים וקנה key F1 23 בזול! לאחר הרכישה, ה- key של המשחק יאפשר לך להוריד, להתקין ולשחק ב- F1 23 ישירות ב- Steam במחשב.

המחיר הנמוך ביותר הנוכחי עבור מפתח F1 23 הוא ₪ 37.84

התכונן להפליא את התשוקה שלך למרוצי רכבים בעולם המרץ המרהיב של F1® 23, המשחק הווידאו הרשמי של אליפות העולם לפורמולה 1 של FIA 2023. מפותח על ידי EA SPORTS™, המשחק הזה מחדש את ז'אנר המרוצים עם פעולה דינמית וחוויה סוחפת שמניחה אותך בכיסא הנהג של המכוניות המהירות ביותר בעולם.

נקודת הבלימה: פרק חדש נחשף

צא למסע שמבטיח דרמה משוגעת ואויבויות מתמרמרות במצב הסיפור "נקודת הבלימה" המורחב חדש. בסיפור סוחף זה, תחוו את הרגעים הגבוהים והנמוכים במרוצי פורמולה 1 ותמשיך את דרכך דרך עולם של תחרות אכזבנית. קבל החלטות אסטרטגיות, בנה התאחדויות ונווט באתגרים שינסו את תחושתך לנוכח מסלול או מחוצה לו.

שלט באמנות הדיוק

הפוך לאמן האמיתי של המהירות על ידי להיות האחרון שמסביר במרוצים מתוחכמים הדורשים החלטות בלתי רשמיות בלתי רשמיות. בעודך מחזיק את ההגה הווירטואלית, הרגיש את הרוח כשאתה מושלם במסלולים המהירים ומתמודד עם פניות מסוכנות. הפרטנות לפיתויים ומנוע הפיזיקה של F1® 23 תופסים את אורך כל מסלול, ספקים רמת ריאליזם ללא תחרות.

המסע שלך, החוקים שלך

בין שאתה יומן מנוסה או חדש לעולם המרוצים, F1® 23 מציעה מגוון של הגדרות קושי שניתן להתאים בהם את החוויה המרתקת למידת כישוריך. התקדם במצב הקריירה, כאשר תעלה בדרגות כדי להפוך לאגדה במרוצי הרכב, או אתגר את החברים שלך במרוצים מרשימים ברשת שמכילים את היכולת הנהיגתית שלך בבמה העולמית.

משטר את עצמך בתהליך התכנות נפלאות של פורמולה 1

מהטפטוף של המנועים ועד לתיקים של ההוא, F1® 23 מביאה לך את הנופך והצלילים של פורמולה 1 לחיים כמו לעולם לא הקודם. השתגעו באטמוספירה הממריצה של כל סוף שבוע מרוץ, מהמסלולים המוכרים ועד לקבוצות ונהגים המוכרים באליפות העולם לפורמולה 1 של FIA לשנת 2023.

חוויה מרוץ סופרת מחכה

בין שאתה אוהד נלהב של פורמולה 1 או גיימר אורח שמחפש את התחושה של התחרות במהירות, F1® 23 מציעה חוויה בלתי נשכחת הממזגת בין טכנולוגיה מתקדמת להיסטוריה העשירה של מרוצי פורמולה 1. התחגר, הגז את המנוע, והתכונן להיות האחרון שכבר עוצר בעולם המרץ המרהיב של F1® 23.