קנה Key עבור Granblue Fantasy Relink. השוואת מחירים ל- PC key עבור Granblue Fantasy Relink ב- Steam

השווה מחירים וקנה key Granblue Fantasy Relink בזול! לאחר הרכישה, ה- key של המשחק יאפשר לך להוריד, להתקין ולשחק ב- Granblue Fantasy Relink ישירות ב- Steam במחשב.

המחיר הנמוך ביותר הנוכחי עבור מפתח Granblue Fantasy Relink הוא ₪ 113.74

ברוך הבא לעולם המקסים של "גראנבלו פנטזי רילינק", משחק פעולה מרגש המתרחש בעולם הרחב של אשפל השמיים. חצה את ממלכת השמיים, אזור מהמם בו צפות יישאו מעל ים כחול אין קץ. קח על עצמך את תפקיד הקפטן של צוות נופש המתמודד עם חבר קטן והמסתורי בשם "וירן" וילדה צעירה עם כוחות נפלאים בשם "ליריה". יחד איתך תמשיכו לשוטט עם צוות צבעוני שכולל מלכים ומתאבדים כאחד, לאפיפיון מקובל השומר על "אסטלוסיה", האי האגדי מעבר לקצה השמיים.

חשיפת רמות ברקיע הזגרנד

בזגרנד סקיידום, האיים מוגנים על ידי יצורים עזים ידועים בשם "חיה ראשונה" ורוחות נושאות סיפורים על ארגון סודי הידוע בשם "כנסיית אוויה". חשוף רשת של סרטונים מסתובבת הנוגעת הרבה מעבר לגבולות של זגרנד והשתתף בקרב על ידי עצמך בקרב על גורל ממלכת השמיים עצמה.

משחק

השתתף בקרבות בזמן אמת עם צוות של ארבעה ב-RPG פעולה מעוררת התעניינות. בחר מתוך מגוון של מטיילי השמיים, כל אחד עם אמצעי נשק, מיומנויות ייחודיות וסגנונות קרב עצמאיים. שתף פעולה הוא מרכזי, במכניקות מבוססות על קבוצה כמו התקפות חולפות ופיצוצים רצופים לסייע לך לרדת על אויבים בסגנון מרהיב. עסוק במשימות לבד או עם עזרתם של אחרים עבור משחק שותף של עד 4 שחקנים ושבור אויבים מסוכנים לקבלת קניות נדירות שישדרגו ציודך. כל אויב והפירוט של הצוות יש לו כחות וחולשות יחודיות – המפתח לניצחון נמצא בגילוי כיצד החלקים הללו מתאימים יחד.