קנה Key עבור HELLDIVERS 2 Super Citizen Edition. השוואת מחירים ל- PC key עבור HELLDIVERS 2 Super Citizen Edition ב- Steam

השווה מחירים וקנה key HELLDIVERS 2 Super Citizen Edition בזול! לאחר הרכישה, ה- key של המשחק יאפשר לך להוריד, להתקין ולשחק ב- HELLDIVERS 2 Super Citizen Edition ישירות ב- Steam במחשב.

המחיר הנמוך ביותר הנוכחי עבור מפתח HELLDIVERS 2 Super Citizen Edition הוא ₪ 126.31

הכינו את עצמכם למסע מועדף על האדרנלין אל עומקי המלחמה הבינגלקטית עם "הלדיוורס 2", השני בסדרה המצליחה מבית Arrowhead Game Studios. מבנה על ההצלחה של החלק הראשון, המשחק מתעמק ומחדש מגדר הגיימינג השותף לשחקנים בגישה הפרקטית לפעולת היריות בראש.

שילוב מושלם

ב-"הלדיוורס 2", המפתחים ב-Arrowhead Game Studios משלבים בצורה חלקה אלמנטים של פעולה, אסטרטגיה ועבודת צוות. המשחק מתנהל בעתיד דיסטופי, כאשר הכדור הארצישראלי נמצא תחת איום קבוע מיצורי חייזרים. השחקנים ישולבו בתפקידים של לוחמי אליטה, הידועים בשם "הלדיוורס". בחגור עם כלי נשק הכוללים מגוון של נשקים חסרי רחמים, כולל מדוכיונים ממוכנים לקרב באמצעות חומרות ישר וחסר פשרות, תתעקלו בכוכבים אכזריים, תשלימו משימות קשות ותתמודדו בקרבות מרתקים הדורשים חשיבה מהירה ומאמץ מתואם.

הרגליה תיקווה

שימור המקום המרכזי בלב "הלדיוורס 2" הוא עיקרון המשחק הרוחני שלו, שמסתמך על הפרקטיקה של המשחק הגבוהה, האסטרטגיה והשותפות. המשחק מתמקד במערכת התקשורת וההתחברות השותפת. הצטרפו לחברים או הצטרפו לשחקנים מרחבי העולם כדי להתמודד עם מגוון של משימות תהליכיות, כשכל משימה מציעה אתגרים ייחודיים והזדמנויות. התקשורת והשותפות הם מרכיבים מפתח בעזרתם תיעשו שימוש בטקטיקות, תחלוק משאבים ותבצעו תנועות כדי להביא לידי סיום את הכוחות האויבים. המשחק מציע גם אפשרות להצטרף או לעזוב משחק בזמן נתון, על מנת להבטיח שלא תהיו לבד בקרב.

עומק אסטרטגי

מעבר לפריצת המסע, קיימת תחושה של עומק אסטרטגי. "הלדיוורס 2" מעודד את השחקנים להתאים את הטקטיקות שלהם לשדה הקרב המשתנה באופן תדיר. תשתמשו במרכז המחקר והאסטרטגיה כדי לפתח נשקים חדשים, ציוד והטבות. תבחנו בכמה סוגי ארמה וקבוצות שונות כדי לגלות את הדרכים היעילות ביותר להתמודד עם אתגרי כל משימה.

מראה ורגש

המפתחים ב-Arrowhead Game Studios לא חסרים במאמצים ליצור חווית ראות מרהיבה. מהנופים המפורטים של עולמות זרים ועד לאפקטים ויזואליים מהפכניים שמאירים את המסך, "הלדיוורס 2" משטח את השחקנים בין אדרנלין של עולם תעוזה ופעולה כזו לא נספקה מקודם.

הגבול הבא

כשאתם מתכוונים לצאת למערכה האפלה של "הלדיוורס 2", זכרו שהניצחון תלוי ביכולתכם להתאים את הטקטיקות, לתקשר ולעבוד כצוות. השילוב המסחרר של הקרבות המלאיים בפעולה והגישה השותפת למשחק מצופה לשטוף את האוהדים המקוריים וגם את הפתאומים. הכינו את עצמכם להילחם למען הכוח האנושי ולשרוד חדשנית במשחק המרשים הזה, שמכריז על היכולת של Arrowhead Game Studios לשלוט בנוף המשחקים השותפים.