קנה Key עבור Little Nightmares 3. השוואת מחירים ל- PC key עבור Little Nightmares 3 ב- Steam

השווה מחירים וקנה key Little Nightmares 3 בזול! לאחר הרכישה, ה- key של המשחק יאפשר לך להוריד, להתקין ולשחק ב- Little Nightmares 3 ישירות ב- Steam במחשב.

המחיר הנמוך ביותר הנוכחי עבור מפתח Little Nightmares 3 הוא ₪ 140.69

צא למסע חדש בעולם המעוות של "תינוקות הלילה 3", שם הגבולות בין המציאות לקאוצ'מה נמוגים. חקור את הנופים המפחידים של הספירל, שם הסכנה מאיימת בכל פינה והשרדות תלויים בערמה ובשיתוף פעולה.

הישרדות בסכנות של הספירל

תפוסים בתוך הספירל המסתורית, עקוב אחר האודיסיה המטרידה של לו ואלון, שני חברים המאוחדים על ידי רצון משותף לברוח. נווט בעולם מסוכן מלא בהטעיות מפחידות ואויבים על-טבעיים, תוך הימנעות מכוחות נוראים הסורגים.

מול פחדיך ביחד

לראשונה בסדרה, נצח את פחדי הילדות העמוקים ביותר שלך יחד עם שותף אמין. השתתף במשחק קואופרטיבי מקוון וצור קישור בלתי ניתן לשביר עם חבר, או צא לדרך לבד עם שותף AI אינטואיטיבי לצידך. עמד לפני הלא נודע המצמרר וגלה את הסודות שמתחבאים בלב הספירל.

שלטון באמנות ההישרדות

בחר את האלוף שלך מבין צמד הדמויות הטריות, כל אחד מאובזר בכלי עבודה ויכולות מיוחדות שלהם. פתור פאזלים מורכבים, הדף את היריבים החכמים ונצל את כוח העבודה המשותפת במאמץ להתגבר על יושבי המעוז המרגישים של עולם מטריד זה.

נווט בממלכות מעוותות

נסע דרך התפרצות הסוריאלית של הספירל, שילוב של ממלכות דיסטופיות מלאות במוזרות ובאימה. חצה נופים כה שונים כמו המדברים הניכרים של נקרופוליס, הנאות מפחידות של פארק שעשועים צלול והמסדרונות האופלים של תערובת תעשייתית. עמד לפני מגוון של יריבים, מקפידי תולעת נמל מצמררים עד למפלצות ענקיות, במאבק שלך לקבלת הזדמנות לחופש.

פתח את התעלומה של לוא ואלון

הכר את הדמויות האינטריגות של לו ואלון, שני נפשות מתחולקות בסיפור של חושך וגאולה. חשוף את הסודות המפחידים מאחורי הילד המוסתר מאחורי מסיכת עורב והילדה המעוטרת בקופות, בעודם נוטפים בעומקי הספירל המסתורית. הדרכה אותם דרך הלא נודע המסוכן בזמן שהם מנסים לפענח את הסודות המקיפים את הנתיב הנמלץ לחירות מ"לאכומה".