קנה Key עבור Mortal Kombat 1. השוואת מחירים ל- PC key עבור Mortal Kombat 1 ב- Steam

השווה מחירים וקנה key Mortal Kombat 1 בזול! לאחר הרכישה, ה- key של המשחק יאפשר לך להוריד, להתקין ולשחק ב- Mortal Kombat 1 ישירות ב- Steam במחשב.

המחיר הנמוך ביותר הנוכחי עבור מפתח Mortal Kombat 1 הוא ₪ 64.07

התכוננו להתעסק בעולם שובנו של Mortal Kombat™, שנוצר על ידי אל האש ליו קאנג. Mortal Kombat™ 1 מביאה איתה עידן חדש של הסדרה האייקונית עם מערכת קרב חדשה, מצבי משחק חדשים ותוצאות קטלניות!

סקירה כללית על המשחק

Mortal Kombat 1 היא משחק נהדר שפותח על ידי סטודיו NetherRealm ומוציא לאור על ידי Warner Bros. Games. הוא המהדורה השנית עשרה בסדרה האגדית של Mortal Kombat, ומשמש כסיפור ממשך ל-Mortal Kombat 11 (2019) וכריסות שנייה של הסדרה, לאחר Mortal Kombat (2011). המשחק יצא לקונסולת Nintendo Switch, PlayStation 5, מערכות ההפעלה Windows ו-Xbox Series X/S ב-19 בספטמבר 2023, עם הגרסה הפרימיום שיצאה ב-14 בספטמבר.

תכונות מובהקות

Mortal Kombat 1 מציעה מגוון רחב של תכונות מרתקות, כולל מצב סיפור, מצב מרובה משתתפים מקוון עם קוד נטקוד ומשחק לא מקוון. המשחק מציג גם תכונה בשם "לוחמי קאמיאו", המספקת עזרה לשחקן במהלך הקרבים בדומה לקודמים של מצב צריפה ב-Mortal Kombat 11. שחקנים אלו יהיו נפרדים מרוח הסדרה הראשית, ויבחרו לפני כל קרב. ניתן לקרוא אותם לקרב ולבצע התקפה או קומבו מיוחד על היריב, בנוסף לביצוע תוצאות קטלניות ופציעות אכזריות משלהם.

מלחמות קטלניות וסוגי קרב

התקפות הקטלניות, שהוצגו לראשונה ב-Mortal Kombat 11, חוזרות עם פונקציונליות שונה. תנועות מיוחדות אלו עדיין ניתנות להפעלה כאשר בריאות השחקן יורדת מתחת ל-30% בלבד, אך במשחק זה הן מבוצעות כתקיפות שיתופיות בין שחקן ולוחם קאמיאו, כאשר כל אחד מבצע התקפה במקביל. כמו כן, התקפה החשובה ביותר שמבוצעת במהלך התקפה הקטלנית מציגה אפקטים X-ray שנראו לאחרונה ב-Mortal Kombat X. המערכת המורכבת של הקומבו Air Kombat, המופיעה בשני המשחקים Mortal Kombat: Armageddon ובסדרה הצינורית האקציונית Shaolin Monks, חוזרת ומותאמת למשחק זה.

מצבי משחק ופצעים אכזריים

למשחק יש מצבי משחק שונים, כולל מצב סיפור שמוביל את המסע הסיפורי ומצב המגדלים המסורתי מהמשחקים הקודמים, וגם מצב התופעה העונתית החדשה, אשר משלב מכניקות לוח ומשחק תפקידים באינטרנט. ניתן להשתמש בשחקנים להזזה סביב הלוח ולהשלים את האתגרים השונים בכל מרחב שהם עוברים עליו, ולרווח פרסים כמו עורות, מטבעות במשחק או אמנות מושג להשלמת האתגרים. כל עונת התופעה מחזיקה כ-שש שבועות ויש לה לוח ונושא משלה.

סוף חווית המשחק

בסיום המשחק, ליו קאנג חוזר לקבוצתו בארוחת ערב כדי לספר להם על ההצלחה. לאחר מכן, הוא ממשיך לסייע לסקורפיון ולסמוק ביסוד השיראי ריו ולהכין Earthrealm לקרבות עתידיים.