קנה Key עבור Palworld. השוואת מחירים ל- PC key עבור Palworld ב- Steam

השווה מחירים וקנה key Palworld בזול! לאחר הרכישה, ה- key של המשחק יאפשר לך להוריד, להתקין ולשחק ב- Palworld ישירות ב- Steam במחשב.

המחיר הנמוך ביותר הנוכחי עבור מפתח Palworld הוא ₪ 29.32

"Palworld" היא משחק הרפתקאות מתוך המתערער בפעילות שמשקפת את השחקנים לעולם מלא בסיכונים וחוסר מזון. כאן, ההישרדות היא אתגר תמידי. עליך לנווט בנופים מסוכנים, בהם סוחרי הציידים האכזריים חולפים, והסכנה מצויה בכל פינה. בממלכה הזו, קבלת החלטות קשות היא חלק מהחיים, כולל בחירה מכאילה של חברייך "Pals" בזמן קריטי.

מסע בטראפים שונים

משחק זה מציג דרך חדשנית לחקור. חברייך "Pals", נאמנים ומדוגמנים, משמשים כאמצעי ההסעה שלך דרך יתרונות שונים. בין אם מדובר ברחבי האדמה, עומקי האוקיינוסים או גבוהי השמיים, "Pals" שלך הם המפתח לפתור כל פינה בעולם הרחב הזה.

בניית מבנים וחקלאות: גבול חדש

ב-"Palworld", היצירתיות שלך בבנייה אינה מכירה גבולות. האם אתה חולם לבנות מבנים מרשימים כמו הפירמידות? זימון צבא של "Pals" למשימה. אין דאגות לחוקי העבודה בעולם הזה, מה שמציע לך תפיסה ייחודית, אף על פי שזו תפיסה מוטרדת, של ניהול כוח עבודה. המשחק מציע גם מערך חקלאות יציב. "Pals" שונים בעלי כישורים ייחודיים, החל מזריעת זרעים ועד לקטיף מוצרי החקלאות. בשיתוף פעולה עם "Pals" שלך, תוכל ליצור משתנה חקלאי שופע, המשלב את היצירתיות והאסטרטגיה במשחק.

הרפתקאות רב-שחקנית ורבבות אסטרטגיה

יכולות משחק מרובות השחקנים מעניקות ל-"Palworld" יכולות נוספות. השתתף במשימות שיתופיות או אתגר את חבריך. המשחק תומך במשחק תוך שיתוף פעולה באופן מקוון עד ארבעה שחקנים, בעוד ששרתים מיוחדים יכולים לארח עד 32 משתתפים. אופציה זו של הרפתקאות החיית Pals היא אלמנט אסטרטגי, כאשר הדור הבא יירש את התכונות של ההורים שלו. המנגנון הזה מאפשר לשחקנים לנסות וליצור את ה-Pal המושלם, משלב את התחושה של גילוי עם המשחק האסטרטגי.

פותח על ידי Pocketpair, "Palworld" מציע ערבוב ייחודי של הרפתקה, אסטרטגיה והישרדות, המתרחש בעולם כזה מופנם כמו קשה.