קנה Key עבור Prince of Persia The Lost Crown. השוואת מחירים ל- PC key עבור Prince of Persia The Lost Crown ב- Steam

השווה מחירים וקנה key Prince of Persia The Lost Crown בזול! לאחר הרכישה, ה- key של המשחק יאפשר לך להוריד, להתקין ולשחק ב- Prince of Persia The Lost Crown ישירות ב- Steam במחשב.

המחיר הנמוך ביותר הנוכחי עבור מפתח Prince of Persia The Lost Crown הוא ₪ 68.76

בממלכת הפרס הקדומה, סיפור מרתק של הרפתקה מתגלה במשחק "נסיך פרסיה: הכתר האבוד". בפיתוח של Ubisoft Montreal, מדובר במשחק אקשן-הרפתקאות פלטפורמר המוביל את השחקנים במסע מרתק דרך נופים מסוכנים, פאזלים מורכבים וקרבות אפיים. כנסיך הצלול, עליך לנווט בעולם מלא סכנות וסודות כדי לחשוף את סודות הכתר האבוד האגדי.

שחרר את כוח הקרב האקרובטי

בנסיך פרסיה: הכתר האבוד, הנסיך הוא לוחם עוצמתי, מיומן באמנות הקרב האקרובטי. עם תנועות נוזליות ותגובות מהירות, אתה יכול לבצע טכניקות מרהיבות, כולל ריצות על הקירות, קפיצות פארקור וקפיצות שמשבירות גרוויטציה. הירוקמות קרב אינטנסיות נגד מוני האויבים, בעזרת מערכת קרב דינמית המשלבת גמישות, זמנינות וחשיבה אסטרטגית. שלט באמנות החימום עם החרב והשתמש בתקיפות הרסניות כדי להתגבר על היריבים.

חקור סביבות מסתוריות

צא למסע מלא התרסה דרך סביבות שמעוצבות בקפידה בנסיך פרסיה: הכתר האבוד. מרוסות עתיקות ועד לארמונות נוצצים, כל מקום פרטני במיוחד עם תשומת לב לפרטים מבודדים. פתור פאזלים מורכבים ונווט בין פחמים שמונעים את הדרך במהלך חקירתך בנופים הטבעיים הרחבים ובמתחזים הצרים. גלה חדרים סמויים, פתח מעברים סודיים וחשוף קירות עתיקים המחביאים בתוכם מפתחות לחשיפת סודות הכתר האבוד.

חשוף סיפור מרתק

התכונן למשוך מסיפור מרתק המתקשר בין אגדות, קסמים וגורל. נסיך פרסיה: הכתר האבוד עובר את סיפור הפדיון וההקרבה שבו הנסיך מתפקד למשימה לשחזר את האיזון בעולם שבסכנה. חשוף את האמת מאחורי כוח הכתר האבוד והכוחות המסתוריים המתאמצים לרכושו. ייצא פנים לפניות מעניינות במהלך המסע שלך, כשכל אחד מהם עם תועלתו וסודותיו האישיים, ותערער שכבות של סיפור המחזיקות אותך תופס מאז התחלת המשחק עד הסיומת.

סיכום: הרפתקה אגדית מחכה

התכונן ליצוא להרפתקה אגדית בנסיך פרסיה: הכתר האבוד. בפתיחת הדלתות של המשחק, תגלה עולם של תעלומות, קסמים ומסתורין הממתין לגילוי. בהתקדמותך במשחק, תתמודד עם אתגרים חדשים, תגלה סודות נוספים ותתמקם בסיפור עשיר ומרתק. האם אתה מוכן לקבל את הגבורה ולשחזר את הכתר האבוד? הרפתקה המקפיצה לפניך!