קנה Key עבור Remnant 2. השוואת מחירים ל- PC key עבור Remnant 2 ב- Steam

השווה מחירים וקנה key Remnant 2 בזול! לאחר הרכישה, ה- key של המשחק יאפשר לך להוריד, להתקין ולשחק ב- Remnant 2 ישירות ב- Steam במחשב.

המחיר הנמוך ביותר הנוכחי עבור מפתח Remnant 2 הוא ₪ 47.11

התכוננו לטמון את עצמכם בעולם של אתגרים אין סופיים וקרבות מרגשים, כשצוות הפיתוח המפורסם Gunfire Games מביא לכם "Remnant 2". המשחק המצופה הזה מביא את ז'אנר השרדות הפעולה לשלבים חדשים, תוך בניית על ההצלחה של הגרסה הראשונה.

גילוי הסודות

חידושים מרתקים בנרטיב

הגדרת המשחק בעולם לאחר האפוקליפסה, שבו קווי המתח בין המציאות והדמיון נמעכים. Remnant 2 מציעה נרטיב מורכב שנפתח במידה ותתמעקש להסתובב בעולם השבור. שאריות האנושות נאבקות מול כוחות טבעיים על-טבעיים ואויבים אניגמטיים שמאיימים על הקיום שלהם. הסע בנופים מפוארים ופרטניים בו עולה נפש הסיפור המעניין.

מבצעים קואופרטיביים דינמיים

כינויים לשירותכם לצורך הישרדות

השתתפו בקרבות מרגשים יחד עם חבריכם או חברים ממוחשבים, כאשר אתם עומדים להתמודד ביחד מול אתגרים שטרם חוויתם. עם מכניקות שולבות בצורה יותר משולבת, Remnant 2 עודדת יכולת עבודה יחדיו אסטרטגית ומציעה חוויות משחק דינמיות. בין שאתם מתכננים התקפות או תכננות הגנה, הפעולות שלכם יצורפו לתוצאה הסופית של המסע שלכם.

התפתחות הקרב

שליטה בסגנונות קרב מגוונים

מערכת הקרב ב- Remnant 2 מתפתחת כדי להציע מגוון של סגנונות קרב, מה שמבטיח שכל פגישה תהיה מרגשת ולא צפויה. החלף בין התקפות קרב קרוב, רחוק וקסמים כשאתה מתאים את עצמך לסוגי האויבים השונים. השג אבילויות, אמצעי נשק ושריון חדשים, המשכילים את אמצעי הזרימה שלך ומאפשרים לך להתמודד גם עם היריבים המכובדים ביותר.

אימה ונופים מהנפש

שקעו בעולמות מושלמים

חברה המפתחת, Gunfire Games, בונה עולם חזותי מהמם, המשתלב בין אימה חסרת מנוחה לנופים מדהימים. חצו בין סביבונים שונים, מעריכות עירוניות מעוותות עד ממדים אתריאליים, הוא פרטניים בהם פרוט ומעוטר מופע.

הפרק הבא מעיר אתכם

צאו להרפתקה חדשה

Remnant 2 מזמין את השחקנים להתנסות בהרפתקה חדשה, המאחדת את ז'אנר השרדות הפעולה באופן שרק Gunfire Games יכולה לספק. כאשר גבולותיהם בין המציאות לקריאה משתנים, התמידו יציבים מול החשיכה המתקרבת וגששו את הדרך אל הישועה.

התכוננו להתרגש מקרבות מרהיבים, סיפור מוטה ומשחק יחד. עקבו אחרי הערוצים הרשמיים של Gunfire Games ופלטפורמות המשחקים להודעות הקרובות, כשתיצא לאורה הגרסה השנייה של Remnant. התכוננו לקפיצה אל חוויות שינוי כישוריך, יחידותיותך והתמדתך, בעולם התקרב לקצה הכרית.