קנה Key עבור the Inquisitor. השוואת מחירים ל- PC key עבור the Inquisitor ב- Steam

השווה מחירים וקנה key the Inquisitor בזול! לאחר הרכישה, ה- key של המשחק יאפשר לך להוריד, להתקין ולשחק ב- the Inquisitor ישירות ב- Steam במחשב.

המחיר הנמוך ביותר הנוכחי עבור מפתח the Inquisitor הוא ₪ 74.28

הצטרף למסע המרגש עם מהדורת המשלמת של Horizon Forbidden West, המוצעת עם התרחיש המרתק Burning Shores וחומר בונוס נוסף. התעטף עמוק יותר במסע של אלוי עם Burning Shores, חבילת ההרחבה שמעשירה את המסע שלה עם סיפורים חדשים, בני ערובה ואתגרים בשטח פלא שעוד לא נודע.

גבול חדש מחכה

הכנס למגפיו של אלוי, נעקוף לתחום איימצין ולא מפוקר מלא בסיכונות אינטריגנטיים. המהדורה המלאה מציעה את ההזדמנות להטביע ביבשת Horizon Forbidden West על המחשב האישי, מתוך מתן לתוכן בלעדי. חווי את ההמשך של סגתה של אלוי עם Burning Shores, התרחיש שפותח לאחר הסיפור הראשי, המעשיר את ה-RPG הפעולה המהולל עם שכבות נוספות של עומק.

חשוף את סודות עולם אפוקליפטי

חצה נופים רחבים, התמודד עם בעלי חיים מכאניים עוצמתיים והתמודד עם תרבויות חדשות ומרתקות כשאתה נוהם בעולם הדיסטופי של הורייזון. הארץ מתנדנדת על שפת קריסה נוספת, המלווה בסערות בלתי פוסקות ונגע מכאיב, עם השאריות של האנושות בסכנה ממכונות חדשים מפחידים.

מסע של אלוי לשלום

זה נופל על אלוי לחקור את המקורות של האסונות הללו ולנחת את העולם חזרה לשיווי הולם. המסע שלה הוא אחד של הכרות מחדש, דיפלומטיה וגילוי, כשהיא מנסה לתקן את הקשרים המשובשים בין שבטים מתנגדים ולפענח את סודות העולם העתיקים.

חווית משחק הדור הבא

חווי את Horizon Forbidden West באיכות ובמרץ בלתי רגילים, תומכת ברזולוציות מתקדמות כוללות Ultrawide 21:9, Super Ultrawide 32:9, ואפילו הגדרות של מסכי Triple Monitor ב-48:9*. התרשמו מנופים מפורטים וסביבות דינמיות, המביאות לחיים עם טכנולוגיית NVIDIA DLSS 3, NVIDIA DLAA, וטכנולוגיית NVIDIA Reflex, יחד עם תאימות ל-AMD FSR ו-Intel XeSS**. התאם את חווית המשחק שלך עם הגדרות גרפיות הניתנות להתאמה אישית ותיהנה מקצבי שיעור בלתי מוגבלים עבור הפלייאוט האולטימטיבי.

שליטה ושקיפות משופרות

קבל שליטה ללא תחרות על ההרפתקה שלך עם תמיכה מקיפה עבור בקר DualSense™. התערב במשחק עם משוב מואמת ותכונות המצב המותאמות, ממשיכות אותך קרוב יותר לפעולה ולהרפתקה שמציע Horizon Forbidden West.