קנה Key עבור The Lord of the Rings Return to Moria. השוואת מחירים ל- PC key עבור The Lord of the Rings Return to Moria ב- Steam

השווה מחירים וקנה key The Lord of the Rings Return to Moria בזול! לאחר הרכישה, ה- key של המשחק יאפשר לך להוריד, להתקין ולשחק ב- The Lord of the Rings Return to Moria ישירות ב- Steam במחשב.

המחיר הנמוך ביותר הנוכחי עבור מפתח The Lord of the Rings Return to Moria הוא ₪ 24.12

התמסר לגיימפליי המרתק של "שר הטבעות: החזרה למוריה", משחק הישרדות ויצירה מרתק שמתרחש בתקופה הרביעית של ארץ האמצעי, העולם הפנטסטי המפורסם שנוצר על ידי ג'י.אר.אר. טולקין.

קבע את הממלכה הנשכחת

צא למשימה אפייתית לקבל את המולד העתיק של הגמדים במוריה, המוסתרת מתחת להרי הערפל הגבוהים. בהנחיית האדון גימלי נשא המנעולות המוכר, אסוף את האומץ שלך כדי לצאת להרפתקה במכרות מוריה המסוכנות, בהן מתערבים אוצרות וסכנות.

ממלכות פרוצדורליות דינמיות

נווט בין ממלכות שנוצרו בצורה פרוצדורלית במוריה, שכל המסע מציע חוויה ייחודית. בין שאתה חוקר את העומקים לבד או עם שחקנים נוספים באונליין, תשאר התרעה לנוף המשתנה כל הזמן.

יצירת כלי, כרייה והישרדות

השתמש בכוח הכריה כדי ליצור ציוד ומשאבים חיוניים, אך זהירות מהרעש המחאיר שעשוע מעורר כוחות רעים מהצללים. התמודד עם יריבים נסתרים בזמן שאתה חושף את חידת החושך המאיימת בלב ההר.

גלה את ידיעת הגמדים

תפוס בסיפור העשיר של עולם הפנטזיה של ג'י.אר.אר. טולקין וחקור את אחות הגמדים תוך חשיפת התעלומה המוסתרת במכרות מוריה האגדיות.

בניית בסיסים ושיקום

הקם בסיסים חזקים באפלה, להרחיב את הרע קרוב שמסוכן באזורך העבודה הקשה. שחזר את ממלכת חזד-דום העתיקה והנכבדה לתפארתה הקודמת, חשופה לאתרים שנשכחו והדליק מחדש תחתיות שלטות שישנות.

משטר רב-שחקנים

צור בריתות וצא למסעות אומץ יחד עם עד שמונה שחקנים במצב הרפתקאות מרגש באונליין. הצטרף כדי להתמודד עם האתגרים המחכים במכרות מוריה.

יצירת המופת האגדית וחיפוש

שחרר את היצירתיות שלך כאשר אתה יוצר שיריון מופתיים של כיפות, כלי עבודה, נשק ומבנים של הגמדים, מחייה להבות חיים שוב לתנורות שנשכחו וגילה סודות אבודים מזמן רב. חקור את עומק המכרות וגלה חפצים קסומים וחומרים פנטסטיים המחכים להתגלות.

צור את אגדתך הגמדית

השקע לחלוטין בתפקיד של גיבור גמד בוגר על ידי התאמת הדמות שלך בדרכים שונות, יצירת זהות ייחודית המשקפת את הגדולה של האגדה הגמדית. שדרג את הכישורים שלך על ידי גילוי ויצירת שיריון ונשק בלעדיים המשקפים את סגנון הייחודי שלך והאומץ המאפיין אותך.