קנה Key עבור The Settlers New Allies. השוואת מחירים ל- PC key עבור The Settlers New Allies ב- Steam

השווה מחירים וקנה key The Settlers New Allies בזול! לאחר הרכישה, ה- key של המשחק יאפשר לך להוריד, להתקין ולשחק ב- The Settlers New Allies ישירות ב- Steam במחשב.

המחיר הנמוך ביותר הנוכחי עבור מפתח The Settlers New Allies הוא ₪ 77.4

The Settlers: New Allies זופה כמשחק אסטרטגיה בזמן אמת שפותח על ידי Ubisoft Dusseldorf, ששונתה לשם Blue Byte. בנוף המשחקים בו עניין החברות בקטגוריה של אסטרטגיה בזמן אמת ירד מעט לאורך השנים, New Allies זופה כנראה כנראה כמפסגה שמחדשת את התשוקה למשחקי אסטרטגיה.

סגה שמתפשטת

בצורה לא צפויה, מופיעה מצב סיפור בממלכה האסטרטגית הזו, תודות ל-Ubisoft. המשחק נפתח עם התקרית טרגית כאשר שודדים משתלטים על הכפר השקט שלנו, מכריחים אותנו לברוח כמושל העיר, ומשאירים מאחורינו מסלול של עצבים. המסע מוביל אותנו לאדמות רחוקות, בחיפוש אחרי אדמת האבות האבות, המסובכת במסתרים. כל אי שאנו חוצים חושף רמזים, אך אויבים מחכים בכל פני עבר, מחייבים לא רק הגנה אלא גם את הצבת משאבים מסודרת עבור פיתוח.

התאחדות אסטרטגית

כפי שהסיפור מתגלה, התאחדויות עם קהילות שונות זכות לאור. יחד, מתקיימות קרבות, או אנו עומדים כקיר הגנה, מגינים על חברים חדשים מפני אויבים משותפים. המשחק מכיל את כל האלמנטים המרכזיים של משחקי אסטרטגיה בזמן אמת: איסוף משאבים, יצירת חיילים, התקפות אויב והרחבת הטריטוריה.

אודיסיאת משחק

הגיימפליי, אף שהוא מציג נסיבות הדרכה, מציע פרטים שמתנדנדים בין לבין בין לבין הרגשת הפער שבין נפלא ובין יושרת הלב. הפרקים הראשונים, שמתרכזים בהדרכה לשחקנים, מראים פוטנציאל קרוב לאסון בניהול משאבים. בניית מבנים ללא תחזוקה יכולה להוביל להיקצר במשאבים, משאירה את השחקים במצב מסוכן.

מבוך לוגיסטי

צמיחת היישוב מתקשה עם אתגרים לוגיסטיים משלו, בעיקר בהקשר כבישים. כל מבנה ביישוב חייב להיות מחובר לכבישים, מבטיח זרימה חלקה של חומרים. ההתקדמות מדרך מוחלטת לדרך אבן נהיגה נהיגה על פי הצורך, מניעת איחוד בבנייה.