קנה Key עבור World of Warcraft The War Within. השוואת מחירים ל- PC key עבור World of Warcraft The War Within ב- Steam

השווה מחירים וקנה key World of Warcraft The War Within בזול! לאחר הרכישה, ה- key של המשחק יאפשר לך להוריד, להתקין ולשחק ב- World of Warcraft The War Within ישירות ב- Steam במחשב.

המחיר הנמוך ביותר הנוכחי עבור מפתח World of Warcraft The War Within הוא ₪ 185.6

התכוננו למסע מרגש עם הכרזת בליזארד על ההרחבה המצופה "World of Warcraft: The War Within". ההוספה האחרונה סימנה את תחילת טרילוגיה חדשה בשם WoW: Worldsoul Saga, עם חלקים נוספים בשמות "Midnight" ו-"The Last Titan".

העיומים מתחת לפני אדמת

צלצלו לעומקי אזרוט ב-"The War Within", שם האזורים החדשים יחשפו סודות ואתגרים. חאז אלגאר, ביתם של הארת'ן, מארח את דורנוגאל, בירתם שתהיה מרכז המשחק במהלך "The War Within". חלקים רבים יתחלקו לארבע זונות: האי דורן, המצלצלים העמוקים, הלופול, ועז'–קאהט. כל אחד מהם יהיה לו מאפיינים ייחודיים ומראה מפתיע בזמנים האופקיים – עם יוצא מן הכלל של עיצוב בהשקעה, כמובן עם יוצא מן הכלל של עיצוב בהשקעה, כמובן.

חשיפת דורנוגאל

דורנוגאל, בירת הערת'ן בחאז אלגאר, תופיע כלב של "The War Within". העיר היא הכניסה לארבעת האזורים ומציעה נוף תת-קרקעי מרהיב ובהתאם משפיעה, עם יוצא מן הכלל של עיצוב בהשקעה, כמובן, עם יוצא מן הכלל של עיצוב בהשקעה, כמובן, עם יוצא מן הכלל של עיצוב בהשקעה, כמובן.

גלו את ההרפתקאות החדשות

צאו להרפתקה מרתקת עם הכנסת "Delves" לתוך "The War Within". אלו פעילויות סוף המשחק החדשות המתנהלות באופן יחסית עצמאי מהמזמרונים והמקומות, מאפשרות לשחקנים לחקור ללא התחייבות שבועית. יש לך לציין כי אפשרות לקחת איתך חבר NPC שיוכל לשנות כמו שנדרש לך או לקבוצתך. יש גם רמות קושי שונות, בעלי תכונות מיוחדות ופאזלים לפתרון אם אתה רוצה להגיע לערסל המלאה בסוף המסע שלך. כל אלו יתחברו גם לעונות, כמו שפעילויות סוף המשחק אחרות עושות.

הצטרפויות בין המחתרות: בחרי בקבוצה שלך

אם את משחקת בחורד ותמיד חלמת לשחק בתורך, הזמן הגיע: תוכלי לבחור בין שני הצדדים כאשר את מבחרת את הסוג החדש של שטן מאוחד. גם אם זה ייראה מוזר, אל תשכחו שכבר הייתה לנו בעצם חציית גזרים עם אלויות הפרח האליל של ההסכמה. הארת'ן יכולים גם לשחק ברוב הקטגוריות, למעט דרואיד, ציודי חורב ומכשף.

בניגוד לגזרות האליל המקוריות, הארת'ן יפתחו אוטומטית כגון גזרה שניתן לשחק בה במהלך מסע "The War Within". זה הוא הקל נפש למאורינו שצריך הייתה לטחון רפוטציות וסדרות של משימות כדי לפתוח את הגזרות האליל שלפניהם.

קבוצות קרב מאפשרות לך לשתף בקרב עם פלטפורמות ידידותיות

לפני שתתרגשי יותר מדי, זה יחול רק על התקדמות מההרחבות "The War Within" ו-"Dragonflight". תוכלי לבחור אילו דמויות נפש את רוצה לכלול ב-"קבוצת קרב" והן יחלקו בין עצמן את הבאמק והקריסטלים הביולוגיים הסודיים המיוחדים:

  • גישה לבנק: תקבלי בנק גדול יותר – וגם בנק לחומרים – כך שלא תצטרכי לשלוח פריטים או זהב בין הדמויות השונות שלך.
  • שם ושם יתר: זה יהיה רק עבור Dragonflight ו-The War Within בשלב זמן.
  • מסלולי טיסה: כל מסלול שנגלה על ידי דמות מוכר גם לדמויות האחרות.
  • הישגים: גם הם משותפים בין הדמויות בקבוצת קרב, יחלקו בין עצמן את האילוצים מתוך התרומה בתחום המלחמה.

אם זו קשה להחלטה גדולה עבור רוב האנשים, ואם יש לך הרבה התקדמות ביחס לשם ולאילוצים הקשורים לדמות הקודמת שלך, זה יקשה לך עוד יותר לעבור קדימה. השיתוף הזה עם קבוצות הקרב ייקח את המכה מהחלטה כזו ויעשה אותה פחות כואבת.